iddalıyım









2014 DÜNYA KUPASI GRUPLARI ;


A Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Brezilya 0 0 0 0 0 0 0 0
 Hırvatistan 0 0 0 0 0 0 0 0
 Meksika 0 0 0 0 0 0 0 0
 Kamerun 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

12 Haziran 2014
17:00
Brezilya  1. Maç  Hırvatistan Arena de São Paulo, São Paulo




13 Haziran 2014
13:00
Meksika  2. Maç  Kamerun Arena das Dunas, Natal




17 Haziran 2014
16:00
Brezilya  17. Maç  Meksika Estádio Castelão, Fortaleza




18 Haziran 2014
19:00
Kamerun  18. Maç  Hırvatistan Arena Amazônia, Manaus




23 Haziran 2014
17:00
Kamerun  33. Maç  Brezilya Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília




23 Haziran 2014
17:00
Hırvatistan  34. Maç  Meksika Arena Pernambuco, Recife


B Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 İspanya 0 0 0 0 0 0 0 0
 Hollanda 0 0 0 0 0 0 0 0
 Şili 0 0 0 0 0 0 0 0
 Avustralya 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

13 Haziran 2014
16:00
İspanya  3. Maç  Hollanda Arena Fonte Nova, Salvador




13 Haziran 2014
19:00
Şili  4. Maç  Avustralya Arena Pantanal, Cuiabá




18 Haziran 2014
13:00
İspanya  19. Maç  Şili Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro




18 Haziran 2014
16:00
Avustralya  20. Maç  Hollanda Estádio Beira-Rio, Porto Alegre




23 Haziran 2014
13:00
Avustralya  35. Maç  İspanya Arena da Baixada, Curitiba




23 Haziran 2014
13:00
Hollanda  36. Maç  Şili Arena de São Paulo, São Paulo


C Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Kolombiya 0 0 0 0 0 0 0 0
 Yunanistan 0 0 0 0 0 0 0 0
 Fildişi Sahili 0 0 0 0 0 0 0 0
 Japonya 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

14 Haziran 2014
13:00
Kolombiya  5. Maç  Yunanistan Estádio Mineirão, Belo Horizonte




14 Haziran 2014
22:00
Fildişi Sahili  6. Maç  Japonya Arena Pernambuco, Recife




19 Haziran 2014
13:00
Kolombiya  21. Maç  Fildişi Sahili Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília




19 Haziran 2014
19:00
Japonya  22. Maç  Yunanistan Arena das Dunas, Natal




24 Haziran 2014
17:00
Japonya  37. Maç  Kolombiya Arena Pantanal, Cuiabá




24 Haziran 2014
17:00
Yunanistan  38. Maç  Fildişi Sahili Estádio Castelão, Fortaleza


D Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Uruguay 0 0 0 0 0 0 0 0
 Kosta Rika 0 0 0 0 0 0 0 0
 İngiltere 0 0 0 0 0 0 0 0
 İtalya 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

14 Haziran 2014
16:00
Uruguay  7. Maç  Kosta Rika Estádio Castelão, Fortaleza




14 Haziran 2014
19:00
İngiltere  8. Maç  İtalya Arena Amazônia, Manaus




19 Haziran 2014
16:00
Uruguay  23. Maç  İngiltere Arena de São Paulo, São Paulo




20 Haziran 2014
13:00
İtalya  24. Maç  Kosta Rika Arena Pernambuco, Recife




24 Haziran 2014
13:00
İtalya  39. Maç  Uruguay Arena das Dunas, Natal




24 Haziran 2014
13:00
Kosta Rika  40. Maç  İngiltere Estádio Mineirão, Belo Horizonte


E Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 İsviçre 0 0 0 0 0 0 0 0
 Ekvador 0 0 0 0 0 0 0 0
 Fransa 0 0 0 0 0 0 0 0
 Honduras 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

15 Haziran 2014
13:00
İsviçre  9. Maç  Ekvador Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília




15 Haziran 2014
16:00
Fransa  10. Maç  Honduras Estádio Beira-Rio, Porto Alegre




20 Haziran 2014
16:00
İsviçre  25. Maç  Fransa Arena Fonte Nova, Salvador




20 Haziran 2014
19:00
Honduras  26. Maç  Ekvador Arena da Baixada, Curitiba




25 Haziran 2014
17:00
Honduras  41. Maç  İsviçre Arena Amazônia, Manaus




25 Haziran 2014
17:00
Ekvador  42. Maç  Fransa Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro


F Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Arjantin 0 0 0 0 0 0 0 0
 Bosna-Hersek 0 0 0 0 0 0 0 0
 İran 0 0 0 0 0 0 0 0
 Nijerya 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

15 Haziran 2014
19:00
Arjantin  11. Maç  Bosna-Hersek Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro




16 Haziran 2014
16:00
İran  12. Maç  Nijerya Arena da Baixada, Curitiba




21 Haziran 2014
13:00
Arjantin  27. Maç  İran Estádio Mineirão, Belo Horizonte




21 Haziran 2014
19:00
Nijerya  28. Maç  Bosna-Hersek Arena Pantanal, Cuiabá




25 Haziran 2014
13:00
Nijerya  43. Maç  Arjantin Estádio Beira-Rio, Porto Alegre




25 Haziran 2014
13:00
Bosna-Hersek  44. Maç  İran Arena Fonte Nova, Salvador


G Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Almanya 0 0 0 0 0 0 0 0
 Portekiz 0 0 0 0 0 0 0 0
 Gana 0 0 0 0 0 0 0 0
 ABD 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

16 Haziran 2014
13:00
Almanya  13. Maç  Portekiz Arena Fonte Nova, Salvador




16 Haziran 2014
19:00
Gana  14. Maç  ABD Arena das Dunas, Natal




21 Haziran 2014
16:00
Almanya  29. Maç  Gana Estádio Castelão, Fortaleza




22 Haziran 2014
19:00
ABD  30. Maç  Portekiz Arena Amazônia, Manaus




26 Haziran 2014
13:00
ABD  45. Maç  Almanya Arena Pernambuco, Recife




26 Haziran 2014
13:00
Portekiz  46. Maç  Gana Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília


H Grubu

Takım O
G
B
Y
AG
YG
GF
P
 Belçika 0 0 0 0 0 0 0 0
 Cezayir 0 0 0 0 0 0 0 0
 Rusya 0 0 0 0 0 0 0 0
 Kore Cumhuriyeti 0 0 0 0 0 0 0 0

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

17 Haziran 2014
13:00
Belçika  15. Maç  Cezayir Estádio Mineirão, Belo Horizonte




17 Haziran 2014
19:00
Rusya  16. Maç  Kore Cumhuriyeti Arena Pantanal, Cuiabá




22 Haziran 2014
13:00
Belçika  31. Maç  Rusya Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro




22 Haziran 2014
16:00
Kore Cumhuriyeti  32. Maç  Cezayir Estádio Beira-Rio, Porto Alegre




26 Haziran 2014
17:00
Kore Cumhuriyeti  47. Maç  Belçika Arena de São Paulo, São Paulo




26 Haziran 2014
17:00
Cezayir  48. Maç  Rusya Arena da Baixada, Curitiba


Eleme aşamaları - Tarihleri



Son 16

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

 
28 Haziran 2014
13:00
A Grubu Lideri 49. Maç B Grubu İkincisi Estádio Mineirão, Belo Horizonte




28 Haziran 2014
17:00
C Grubu Lideri 50. Maç D Grubu İkincisi Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro




29 Haziran 2014
13:00
B Grubu Lideri 51. Maç A Grubu İkincisi Estádio Castelão, Fortaleza




29 Haziran 2014
17:00
D Grubu Lideri 52. Maç C Grubu İkincisi Arena Pernambuco, Recife




30 Haziran 2014
13:00
E Grubu Lideri 53. Maç F Grubu İkincisi Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília




30 Haziran 2014
17:00
G Grubu Lideri 54. Maç H Grubu İkincisi Estádio Beira-Rio, Porto Alegre




1 Temmuz 2014
13:00
F Grubu Lideri 55. Maç E Grubu İkincisi Arena de São Paulo, São Paulo




1 Temmuz 2014
17:00
H Grubu Lideri 56. Maç G Grubu İkincisi Arena Fonte Nova, Salvador



Çeyrek final

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

4 Temmuz 2014
13:00
53. Maç Kazananı 58. Maç 54. Maç Kazananı Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro




4 Temmuz 2014
17:00
49. Maç Kazananı 57. Maç 50. Maç Kazananı Fortaleza




5 Temmuz 2014
13:00
55. Maç Kazananı 60. Maç 56. Maç Kazananı Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília




5 Temmuz 2014
17:00
51. Maç Kazananı 59. Maç 52. Maç Kazananı Arena Fonte Nova, Salvador



Yarı final

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

8 Temmuz 2014
17:00
57. Maç Kazananı 61. Maç 58. Maç Kazananı Estádio Mineirão, Belo Horizonte




9 Temmuz 2014
17:00
59. Maç Kazananı 62. Maç 60. Maç Kazananı Arena de São Paulo, São Paulo



Üçüncülük maçı

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

12 Temmuz 2014
17:00
61. Maç Kaybedeni 63. Maç 62. Maç Kaybedeni Estádio Nacional Mané Garrincha, Brasília



Final

Yerel zaman (UTC-4) (NOT: Türkiye için bütün maç saatlerine yedi saat ekleyin)

13 Temmuz 2014
16:00
61. Maç Kazananı 64. Maç 62. Maç Kazananı Estádio do Maracanã, Rio de Janeiro


2014 dünya kupasına katılmaya hak kazanan takımların kurra TORBALARI

1. Torba (Seribaşları) 2. Torba (Afrika & Güney Amerika) 3. Torba (Asya & Kuzey Amerika) 4. Torba (Avrupa)

 Brezilya (ev sahibi)
 Arjantin
 Kolombiya
 Uruguay
 Belçika
 Almanya
 İspanya
 İsviçre

 Cezayir
 Kamerun
 Fildişi Sahili
 Gana
 Nijerya
 Şili
 Ekvador

 Avustralya
 Japonya
 İran
 Kore Cumhuriyeti
 Kosta Rika
 Honduras
 Meksika
 ABD

 Bosna-Hersek
 Hırvatistan
 İngiltere
 Fransa
 Yunanistan
 İtalya
 Hollanda
 Portekiz
 Rusya



2014 dünya kupasına katılmaya hak kazanan 32 takım arasında, katılan milli takımların turnuva öncesi dünya sıralaması :

AFC (4)
CAF (5)
CONCACAF (4)
CONMEBOL (6)
UEFA (13)







2014 Dünya Kupası bezilya maç yapılacak şehirler ;



iddalıyım org-anizasyon
iddalıyım - Şans Oyunları Portal Yöneticileri 
Derneği SERTİFİKALIDIR. Sertifikalıdır.
iddalıyım Org-anizasyon Siteleri
www.iddaliyim.org - iddalıyım

www.mactahmin.net - Maç Tahmin www.organizasyon.iddaliyim.org - iddalıyım Organizasyon www.tahminci.org - 
Tahminci
www.bahis-turka.com - Bahis Turka Garanti maç Tahmin www.bahisfirmalari.com - Bahis Firmaları
Futbol Tahmin
www.at-yarisi.net - 
At Yarışı
www.casino-turko.com - Casino Türk



bedava - Free Backlink  - www.linkdevi.com bedava - Free Backlink  - www.v8link.com



Futbol