iddalřyřm





2016 FRANSA -- 2016 AVRUPA KUPASI



*** 2016 Avrupa Futbol Ůampiyonasř, 15. Avrupa Futbol Ůampiyonasř olacaktřr. Turnuva, 2016 yřlřnřn yazřnda Fransa'da yapřlacaktřr.

*** 2016 turnuvasřnda takřm sayřsř, UEFA'ya Řye 53 Řlkenin federasyonlarřnřn ileri gelen y÷neticilerinin oybirli­i ile aldř­ř kararla, 16'dan 24'e šřkarřlmř■třr.



2016 Avrupa Kupasř Eleme Gruplarř - Mašlarř - Sonušlarř ;



TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 ─░zlanda 3 3 0 0 8 0 9   +8
2 ├çek Cumhuriyeti 3 3 0 0 8 4 9   +4
3 Hollanda 3 1 0 2 4 5 3   -1
4 Letonya 3 0 2 1 1 4 2   -3
5 Kazakistan 3 0 1 2 3 7 1   -4
6 T├╝rkiye 3 0 1 2 2 6 1   -4
1. Ma├žlar
09/09/14 MS   Kazakistan Letonya  
09/09/14 MS   ─░zlanda T├╝rkiye
09/09/14 MS   ├çek Cumhuriyeti Hollanda  
2. Ma├žlar
10/10/14 MS   Hollanda Kazakistan
10/10/14 MS Letonya ─░zlanda  
10/10/14 MS   T├╝rkiye ├çek Cumhuriyeti  
3. Ma├žlar
13/10/14 MS   Kazakistan ├çek Cumhuriyeti  
13/10/14 MS   ─░zlanda Hollanda  
13/10/14 MS Letonya T├╝rkiye  
4. Ma├žlar
16/11/14 19:00   Hollanda Letonya  
16/11/14 21:45   ├çek Cumhuriyeti ─░zlanda  
16/11/14 21:45   T├╝rkiye Kazakistan  
5. Ma├žlar
28/03/15 17:00   Kazakistan ─░zlanda  
28/03/15 19:00   ├çek Cumhuriyeti Letonya  
28/03/15 21:45   Hollanda T├╝rkiye  
6. Ma├žlar
12/06/15 19:00   Kazakistan T├╝rkiye  
12/06/15 21:45   ─░zlanda ├çek Cumhuriyeti  
12/06/15 21:45   Letonya Hollanda  
7. Ma├žlar
03/09/15 21:45   ├çek Cumhuriyeti Kazakistan  
03/09/15 21:45   Hollanda ─░zlanda  
03/09/15 21:45   T├╝rkiye Letonya  
8. Ma├žlar
06/09/15 19:00   Letonya ├çek Cumhuriyeti  
06/09/15 19:00   T├╝rkiye Hollanda  
06/09/15 21:45   ─░zlanda Kazakistan  
9. Ma├žlar
10/10/15 19:00   ─░zlanda Letonya  
10/10/15 19:00   Kazakistan Hollanda  
10/10/15 21:45   ├çek Cumhuriyeti T├╝rkiye  
10. Ma├žlar
13/10/15 21:45   Hollanda ├çek Cumhuriyeti  
13/10/15 21:45   Letonya Kazakistan  
13/10/15 21:45   T├╝rkiye ─░zlanda  


TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 Slovakya 3 3 0 0 6 2 9   +4
2 ─░spanya 3 2 0 1 10 3 6   +7
3 Ukrayna 3 2 0 1 3 1 6   +2
4 Makedonya 3 1 0 2 4 8 3   -4
5 Beyaz Rusya 3 0 1 2 2 6 1   -4
6 L├╝ksemburg 3 0 1 2 3 8 1   -5
1. Ma├žlar
08/09/14 MS   ─░spanya Makedonya  
08/09/14 MS   L├╝ksemburg Belarus  
08/09/14 MS   Ukrayna Slovakya  
2. Ma├žlar
09/10/14 MS   Slovakya ─░spanya  
09/10/14 MS   Belarus Ukrayna  
09/10/14 MS   Makedonya L├╝ksemburg  
3. Ma├žlar
12/10/14 MS   Ukrayna Makedonya  
12/10/14 MS   Belarus Slovakya  
12/10/14 MS   L├╝ksemburg ─░spanya  
4. Ma├žlar
15/11/14 19:00   L├╝ksemburg Ukrayna  
15/11/14 21:45   ─░spanya Belarus  
15/11/14 21:45   Makedonya Slovakya  
5. Ma├žlar
27/03/15 21:45   ─░spanya Ukrayna  
27/03/15 21:45   Makedonya Belarus  
27/03/15 21:45   Slovakya L├╝ksemburg  
6. Ma├žlar
14/06/15 19:00   Ukrayna L├╝ksemburg  
14/06/15 21:45   Belarus ─░spanya  
14/06/15 21:45   Slovakya Makedonya  
7. Ma├žlar
05/09/15 19:00   L├╝ksemburg Makedonya  
05/09/15 19:00   Ukrayna Belarus  
05/09/15 21:45   ─░spanya Slovakya  
8. Ma├žlar
08/09/15 21:45   Belarus L├╝ksemburg  
08/09/15 21:45   Makedonya ─░spanya  
08/09/15 21:45   Slovakya Ukrayna  
9. Ma├žlar
09/10/15 21:45   ─░spanya L├╝ksemburg  
09/10/15 21:45   Makedonya Ukrayna  
09/10/15 21:45   Slovakya Belarus  
10. Ma├žlar
12/10/15 21:45   Belarus Makedonya  
12/10/15 21:45   L├╝ksemburg Slovakya  
12/10/15 21:45   Ukrayna ─░spanya  

TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 Polonya 3 2 1 0 11 2 7   +9
2 ─░rlanda Cumhuriyeti 3 2 1 0 10 2 7   +8
3 ─░sko├žya 3 1 1 1 4 4 4   0
4 Almanya 3 1 1 1 3 4 4   -1
5 G├╝rcistan 3 1 0 2 4 3 3   +1
6 Cebelitar─▒k 3 0 0 3 0 17 0   -17
1. Ma├žlar
07/09/14 MS   G├╝rcistan ─░rlanda Cumhuriyeti  
07/09/14 MS   Almanya ─░sko├žya
07/09/14 MS   Cebelitar─▒k Polonya  
2. Ma├žlar
11/10/14 MS   ─░rlanda Cumhuriyeti Cebelitar─▒k  
11/10/14 MS   ─░sko├žya G├╝rcistan  
11/10/14 MS   Polonya Almanya  
3. Ma├žlar
14/10/14 MS   Almanya ─░rlanda Cumhuriyeti  
14/10/14 MS   Cebelitar─▒k G├╝rcistan  
14/10/14 MS   Polonya ─░sko├žya  
4. Ma├žlar
14/11/14 19:00   G├╝rcistan Polonya  
14/11/14 21:45   Almanya Cebelitar─▒k  
14/11/14 21:45   ─░sko├žya ─░rlanda Cumhuriyeti  
5. Ma├žlar
29/03/15 19:00   G├╝rcistan Almanya  
29/03/15 19:00   ─░sko├žya Cebelitar─▒k  
29/03/15 21:45   ─░rlanda Cumhuriyeti Polonya  
6. Ma├žlar
13/06/15 19:00   ─░rlanda Cumhuriyeti ─░sko├žya  
13/06/15 19:00   Polonya G├╝rcistan  
13/06/15 21:45   Cebelitar─▒k Almanya  
7. Ma├žlar
04/09/15 19:00   G├╝rcistan ─░sko├žya  
04/09/15 21:45   Almanya Polonya  
04/09/15 21:45   Cebelitar─▒k ─░rlanda Cumhuriyeti  
8. Ma├žlar
07/09/15 21:45   ─░rlanda Cumhuriyeti G├╝rcistan  
07/09/15 21:45   ─░sko├žya Almanya  
07/09/15 21:45   Polonya Cebelitar─▒k  
9. Ma├žlar
08/10/15 19:00   G├╝rcistan Cebelitar─▒k  
08/10/15 21:45   ─░rlanda Cumhuriyeti Almanya  
08/10/15 21:45   ─░sko├žya Polonya  
10. Ma├žlar
11/10/15 21:45   Almanya G├╝rcistan  
11/10/15 21:45   Cebelitar─▒k ─░sko├žya  
11/10/15 21:45   Polonya ─░rlanda Cumhuriyeti  


TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 Kuzey ─░rlanda 3 3 0 0 6 1 9   +5
2 Romanya 3 2 1 0 4 1 7   +3
3 Finlandiya 3 1 1 1 4 4 4   0
4 Macaristan 3 1 1 1 3 3 4   0
5 Yunanistan 3 0 1 2 1 4 1   -3
6 Faroe Adalar─▒ 3 0 0 3 1 6 0   -5
1. Ma├žlar
07/09/14 MS   Macaristan Kuzey ─░rlanda  
07/09/14 MS   Faroe Adalar─▒ Finlandiya  
07/09/14 MS   Yunanistan Romanya
2. Ma├žlar
11/10/14 MS   Romanya Macaristan  
11/10/14 MS   Finlandiya Yunanistan  
11/10/14 MS   Kuzey ─░rlanda Faroe Adalar─▒  
3. Ma├žlar
14/10/14 MS   Faroe Adalar─▒ Macaristan  
14/10/14 MS   Yunanistan Kuzey ─░rlanda  
14/10/14 MS Finlandiya Romanya  
4. Ma├žlar
14/11/14 21:45   Macaristan Finlandiya  
14/11/14 21:45   Romanya Kuzey ─░rlanda  
14/11/14 21:45   Yunanistan Faroe Adalar─▒  
5. Ma├žlar
29/03/15 19:00   Kuzey ─░rlanda Finlandiya  
29/03/15 19:00   Romanya Faroe Adalar─▒  
29/03/15 21:45   Macaristan Yunanistan  
6. Ma├žlar
13/06/15 19:00   Finlandiya Macaristan  
13/06/15 21:45   Faroe Adalar─▒ Yunanistan  
13/06/15 21:45   Kuzey ─░rlanda Romanya  
7. Ma├žlar
04/09/15 21:45   Faroe Adalar─▒ Kuzey ─░rlanda  
04/09/15 21:45   Macaristan Romanya  
04/09/15 21:45   Yunanistan Finlandiya  
8. Ma├žlar
07/09/15 21:45   Finlandiya Faroe Adalar─▒  
07/09/15 21:45   Kuzey ─░rlanda Macaristan  
07/09/15 21:45   Romanya Yunanistan  
9. Ma├žlar
08/10/15 21:45   Kuzey ─░rlanda Yunanistan  
08/10/15 21:45   Macaristan Faroe Adalar─▒  
08/10/15 21:45   Romanya Finlandiya  
10. Ma├žlar
11/10/15 19:00   Faroe Adalar─▒ Romanya  
11/10/15 19:00   Finlandiya Kuzey ─░rlanda  
11/10/15 19:00   Yunanistan Macaristan  

TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 Avusturya 3 2 1 0 4 2 7   +2
2 Rusya 3 1 2 0 6 2 5   +4
3 ─░sve├ž 3 1 2 0 4 2 5   +2
4 Karada─č 3 1 1 1 2 1 4   +1
5 Moldova 3 0 1 2 2 5 1   -3
6 Liechtenstein 3 0 1 2 0 6 1   -6
1. Ma├žlar
08/09/14 MS   Rusya Liechtenstein  
08/09/14 MS   Karada─č Moldova  
08/09/14 MS   Avusturya ─░sve├ž  
2. Ma├žlar
09/10/14 MS   Liechtenstein Karada─č  
09/10/14 MS   Moldova Avusturya
09/10/14 MS   ─░sve├ž Rusya  
3. Ma├žlar
12/10/14 MS   Avusturya Karada─č  
12/10/14 MS   Rusya Moldova  
12/10/14 MS   ─░sve├ž Liechtenstein  
4. Ma├žlar
15/11/14 19:00   Avusturya Rusya  
15/11/14 19:00   Moldova Liechtenstein  
15/11/14 21:45   Karada─č ─░sve├ž  
5. Ma├žlar
27/03/15 21:45   Karada─č Rusya  
27/03/15 21:45   Liechtenstein Avusturya  
27/03/15 21:45   Moldova ─░sve├ž  
6. Ma├žlar
14/06/15 19:00   Liechtenstein Moldova  
14/06/15 19:00   Rusya Avusturya  
14/06/15 21:45   ─░sve├ž Karada─č  
7. Ma├žlar
05/09/15 19:00   Rusya ─░sve├ž  
05/09/15 21:45   Avusturya Moldova  
05/09/15 21:45   Karada─č Liechtenstein  
8. Ma├žlar
08/09/15 21:45   ─░sve├ž Avusturya  
08/09/15 21:45   Liechtenstein Rusya  
08/09/15 21:45   Moldova Karada─č  
9. Ma├žlar
09/10/15 21:45   Karada─č Avusturya  
09/10/15 21:45   Liechtenstein ─░sve├ž  
09/10/15 21:45   Moldova Rusya  
10. Ma├žlar
12/10/15 19:00   Avusturya Liechtenstein  
12/10/15 19:00   ─░sve├ž Moldova  
12/10/15 19:00   Rusya Karada─č  


TAKIM O G B M A Y Puan   AV
1 Danimarka 3 1 1 1 3 3 4   0
2 Arnavutluk 3 1 1 1 2 4 4   -2
3 Portekiz 2 1 0 1 1 1 3   0
4 S─▒rbistan 2 1 1 0 4 1 1 -3 +3
5 Ermenistan 2 0 1 1 2 3 1   -1
1. Ma├žlar
07/09/14 MS   Danimarka Ermenistan  
07/09/14 MS   Portekiz Arnavutluk  
2. Ma├žlar
11/10/14 MS   Ermenistan S─▒rbistan  
11/10/14 MS   Arnavutluk Danimarka  
3. Ma├žlar
14/10/14 MS   Danimarka Portekiz  
14/10/14 H├╝k.   S─▒rbistan Arnavutluk  
4. Ma├žlar
14/11/14 21:45   Portekiz Ermenistan  
14/11/14 21:45   S─▒rbistan Danimarka  
5. Ma├žlar
29/03/15 19:00   Arnavutluk Ermenistan  
29/03/15 21:45   Portekiz S─▒rbistan  
6. Ma├žlar
13/06/15 19:00   Ermenistan Portekiz  
13/06/15 21:45   Danimarka S─▒rbistan  
7. Ma├žlar
04/09/15 21:45   Danimarka Arnavutluk  
04/09/15 21:45   S─▒rbistan Ermenistan  
8. Ma├žlar
07/09/15 19:00   Ermenistan Danimarka  
07/09/15 21:45   Arnavutluk Portekiz  
9. Ma├žlar
08/10/15 21:45   Arnavutluk S─▒rbistan  
08/10/15 21:45   Portekiz Danimarka  
10. Ma├žlar
11/10/15 19:00   Ermenistan Arnavutluk